FIFA 18'in aktif oyuncu sayısı açıklandı

FIFA 18'in aktif oyuncu sayısı açıklandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 5.10.2017 - 10:41
EA daha mutlu olamazdı herhalde.

Electronic Arts'ın geçtiğimiz hafta raflarda yerini alan, aynı zamanda serinin 25. oyunu olan FIFA 18'in yayınlandığı hafta oyunda bulunan aktif oyuncu sayısını açıkladı. EA'nin resmi Twitter sayfası üzerinden yapılan duyuruda, oyunun yayınlandığı ilk hafta sonunda tam olarak 1.6 milyon oyuncuyu aynı anda aktif olarak bulundurduğunu belirtti.

FIFA 18'in aktif oyuncu sayısı

Bu rakam dışında EA'den herhangi bir bilgi gelmedi. FIFA 17'nin açılış haftasından daha mı başarılıydı? yoksa değil miydi? bilemiyoruz. Bu rakamın seride bir rekor olmadığını söylemek pek de yanlış olmayabilir. Eğer olsaydı, EA her yerde yayınlardı diye düşünüyorum. Yine de 1.6 milyon aktif oyuncu zirvesi, oyunun Cuma günü çıktığını var sayarsak etkileyici bir rakam. Oyunun Nintendo Switch üzerinde yaşadığı satış sıkıntısı hakkında EA'den henüz bir açıklama gelmedi. Ancak, EA'nin geçmişte yaptığı açıklamada firmanın Nintedo Switch ile geleceğinin FIFA 18'in satışlarına göre şekilleneceğini söylemişlerdi. Yani bir süre EA ve Nintendo Switch'in arası açılabilir.

Satış listelerinde de bir numaraya yükselen FIFA 18, PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch, Xbox 360 ve PlayStation 3'de mevcut.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 07:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2017 19:28
Bence merlinin kazanı olarak sizler daha çok mutlu olmuşsunuz gibi duruyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×