FIFA 2004 hakkında biraz daha bilgi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
FIFA 2004 hakkında biraz daha bilgi
EA Sports'un her sene rutin olarak çıkardığı futbol serisi FIFA'nın bu seneki oyunu olan FIFA 2004 ile ilgili yeni bilgiler elimize ulaştı. FIFA 2004'de öncelikli olarak 350 tane takım, yaklaşık 10.000 tane oyuncu ve hem takım hem de oyuncularla ilgili yenilenmiş istatistiki bilgiler olacak. Oyunda toplam olarak 16 tane lig olacak ve bunların içinde Kuzey Amerika Major Ligi bile olacak. FIFA 2004'de ayrıca oynanışın biraz daha basitleştirileceği belirtiliyor ve bunun yanında oyuncu hareketleri ve görünüşlerinin daha da gerçeğe yakın olacağı belirtiliyor. FIFA 2004 ile ilgili geçtiğimiz günlerde girdiğimiz haberde de belirtildiği gibi oyunda yeni bir kariyer modu uygulanacak ve lat liglerin birinden kontrolümüze aldığımız bir takımı çeşitli sezonlar boyunca başarıdan başarıya koşturmaya çalışacağız ve hatta bunun yanında kulübün finansal işleri ve hatta stadımız ile de ilgilenebilecekmişiz. Ayrıca oyunda dinamik hava efektleri olacak ve maç sırasında hava değişimi olabilecek. Bunların yanında oyun EA Sports Online aracılığı ile hem PC hem de PS2 için online oynanabilecek ve çeşitli turnuvalara katılma şansı olacak. Oyunun PC, PS2, GBA ve GameCube versiyonları 2003'ün sonbahar aylarında piyasalarda olacak. Xbox versiyonunun tarihi şimdilik belli değil...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 04:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
FIFA 2004 hakkında biraz daha bilgi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×