FIFA 2008 şampiyonu aranıyor

FIFA 2008 şampiyonu aranıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
FIFA 2008 şampiyonu aranıyor
Sony markasının internetteki güvenilir adresi gezveal.com, PC Magazine ve EGM Dergileri sponsorluğunda, 13 Eylül’de gerçekleştirilecek Sony PLAYSTATION®3 FIFA2008 oyun turnuvası için kendine güvenen oyun severleri mücadeleye davet ediyor. Turnuvada kendinizi ispatlamanın dışında, birbirinden değerli Sony ürünleri ve çeşitli hediyeler kazanma şansı da sizleri bekliyor. Turnuva birincisinin bir Sony PLAYSTATION®3 oyun konsolu ile ödüllendirileceği turnuva sıralamasında ilk beşe girenler, Sony WALKMAN®’in en şık modellerinden A ve S serisi müzik çalarlardan birinin sahibi olacak. Ayrıca turnuvaya katılanları ve sıralamada yer alanları PC Magazine Dergisi’ne ücretsiz abonelik, gezveal.com’dan hediye çekleri ve daha birçok sürpriz bekliyor. gezveal.com’un da içinde bulunduğu Canovate Group’a bağlı Sony Center Mağazalarından, Şaşkınbakkal Bağdat Caddesi üzerindeki Sony Center’da düzenlenecek olan turnuvaya katılım için gezveal.com adresinden üye olup kayıt yaptırmanız ve turnuva saatinde mağazada olmanız yeterli. Detayları öğrenmek ve bu heyecanlı organizasyonda yerinizi ayırttırmak için gezveal.com’u ziyaret edebilirsiniz..
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 18:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×