Fifa 22 ön izlemeli paket sistemini devam ettirecek

Murathan Özlü
Murathan Özlü 19.09.2021 - 17:53
Fifa 22 ön izlemeli paket sistemini devam ettirerek Fifa 21 Ultimate Team modunda olduğu gibi satın alacağınız paketin içeriğini görmenize izin verecek.

Electronic Arts'a göre Fifa 22 ön izlemeli paket sistemini devam ettirecek. Bahsi geçen sistem, Fifa Ultimate Team 21 ile oyuna eklenmişti ve almayı düşündüğünüz paketin içeriğini görmenizi sağlayarak, paranızı harcayıp harcamama konusunda daha rahat karar vermenizi sağlıyordu.

Fifa 22 ön izlemeli paketleri başlangıçta 2 tip olacak

EA CEO'su Andrew Wilson,  Ağustos ayında yaptığı açıklamada Fifa 21 Ultimate Team moduna paket ön izleme seçeneğini yerleştirmelerinin ardından loot box satışlarında patlama yaşandığını belirtti.

Fifa 22 ön izlemeli paket

" Ön izlemeli paket sistemini oyuna eklememizin ardından Ultimate Team'e ilk kez adım atan ve mod içerisinde dolanıp paket satın alan oyuncu sayısında ciddi bir artış yaşandı. " diyen  Wilson açıklamasına " Ekibimiz, oyuncuların Ultimate Team modunu daha yaratıcı ve ilginç şekillerde kullanabilmeleri için sürekli bir arayış içerisinde ve paket ön izleme seçeneği de bunlardan bir tanesi", şeklinde devam etti.

Fifa 22 yayınlandığı zaman  2 farklı tipte ön izleme seçeneği olacak ve bu seçenekler 24 saatte bir kullanılabilecek. Preimum Silver ve Premium Gold adındaki bu iki seçenek ile, 24 saatte bir yeni paket ön izlemesi yapılabilecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 12:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fifa 22 ön izlemeli paket sistemini devam ettirecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×