1/3

FIFA World Cup 2010

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Güney Afrika'ya, dünya kupasına gidiyoruz
Özgür Yıldız'a yardımlarından dolayı teşekkürler.

Bu yaz futbol ateşini fazlasıyla hissedeceğiz. Merakla beklenen dünya kupası organizasyonu, milyonlarca futbol severi ekran başına çivileyecek, yüz binlerce taraftarı da tribünlerde toplayacak. EA Sports da yine iddialı geliyor. Böylelikle kupa heyecanı, oyun severler arasında da üst düzeyde yaşanabilecek. FIFA World Cup 2010, şimdiye kadar hazırlanmış en iyi futbol oyunu olma yolunda ilerliyor…

İlk kez 97 yılında dünya kupası lisansını alan firma, PS1 ve PC gibi platformlar için FIFA World Cup 98’i geliştirmişti. Şimdi de aynı mutluluğu hisseden yetkililer, bu duyguyla hareket ediyor ve eklenen yeni özelliklerle kendilerine fazlasıyla güveniyorlar.

FIFA World Cup 2010

World Cup 2010’da, öncelikle maçın akışına etki edebilecek yenilikler üzerinde çalışılmış. Ekipten Simon Humber; “bazı özelliklerimiz benzersiz, bazıları da diğer oyunlarla ortak. Amacımız herkesin oynayabileceği bir dünya kupası oyunu hazırlamak” diyor. Takımımızı seçtikten sonra, oynanış mekaniğinin geliştiğini anlamak zor olmayacaktır. Zira maç esnasındaki her tür harekette yeni eklentiler var. Yapılan fikir alış verişleri sonucunda World Cup 2010’da yüzden fazla irili ufaklı geliştirme yer alıyor.

Gelişine vuruş
Defansınıza doğru havadan gelen sert topa gelişine vurup, tehlikeyi anından uzaklaştırabileceksiniz. Eskiden topu uzaklaştırmak için, önce göğüs kontrolü yapmak gerekirdi. Bu da zaman kaybına yol açıyordu, ama artık hızlı hareket etmek çok önemli. Adamınız hava topuna çıktığında, istediği yöne doğru göğüs kontrolü yapabilecek. Böylelikle yeni oynanış alanları oluşturabilecek.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×