Fight Night: Champion'ı Kinect ile deniyorlar

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 1.02.2011 - 16:29
EA bir şeyler karıştırıyor.
EA Sports şu sıralar Fight Night'ın Kinect prototipi üzerinde çalıştığını açıkladı. Ancak bu ürünün ticari bir ürün olmadığını belirtti.

Oyunun yapımcısı Mike Mahar oyun içerisinde Kinect ile oynanabilecek mini oyunlar veya sadece Kinect'e özel hazırlanmış bir versiyonun olup olmayacağı konusunda bir bilgisi olmadığını söyledi.

Fight Night: Champion'ı Kinect ile deniyorlar
Mahar "Şu anda oyuncularımıza verebileceğimiz en iyi simulasyon tecrübesi klasik kontrollerle olabilir. Ayrıca hiç zannetmiyorum ki çoğu kullanıcı 10 raund boyunca havaya yumruk atmaya çalışmaz. Fakat üzerinde çalıştığımız prototip gerçekten çok güzel belki oyun içerisine Kinect'in kullanılacağı mini oyunlar yapılabilir.

Her ne kadar hareket algılayıcı kontrol cihazları büyük bir gelişim gösterse de şu an bu tarz oyunlar için çok gerekli değil" dedi.

Oyunun demosu bugün içerisinde (Amerika'daki saat farkını göze alarak) yayınlanacak.

Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 06:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fight Night: Champion'ı Kinect ile deniyorlar

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×