Fight Night Champion'ın kutu tasarımı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.11.2010 - 11:50
İki yiğit çıktı ringe
EA Kanada tarafından geliştirilen boks oyunu Fight Night Champion'ın kutu tasarımı yayımlandı. PS3 ve X360 platformları için hazırlanan oyun, 1 Mart 2011'de resmi olarak satışa sunulacak. Kapakta tanıdık bir isim olarak, sadece Muhammed Ali görünüyor. EA Kanada, bu yeni oyunda 50'den fazla lisanslı boksörün bulunacağını belirtmişti.

Fight Night Champion'ın kutu tasarımı
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 05:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fight Night Champion'ın kutu tasarımı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×