Fight Night Champion'ta online ringe buyrun

Merlinin Kazanı 2.02.2011 - 15:43
Fight Night Champion'u karşılıklı deneme imkanı
Fight Night Champion demosu Xbox LIVE™ ve PlayStation®Network üzerinden yayınlandı. Demoda boks tarihinin en büyük isimlerinden dördüyle oynama imkanının yanı sıra, ilk kez bir EA SPORTS™ demosunda bire bir online oynama fırsatı da veriliyor.

Fight Night Champion demosunda oyuncular ünlü Boardwalk Hall mekanında ağır sıklet efsaneleri Mike Tyson ve Muhammed Ali, veya günümüz orta sıklet yıldızları Manny Pacquiao ve Miguel Cotto ile üç raundluk maçlara çıkabilecekler. Demoda bire bir online oyun imkanı veren ilk EA SPORTS oyununda oyuncular ayrıca bu dört boksörü kullanarak tüm dünyaya yeteneklerini sergileyebilecekler.

Fight Night Champion'ta online ringe buyrun
Fight Night Champion başarılı seriye bir çok yeni özellik kazandırıyor. “Tam Spektrum Yumruk Kontrolü” ismindeki yenilenmiş yumruk sistemi, bir Fight Night oyununda görmüş olduğunuz en isabetli kontrolleri sunuyor. Yeni güç sistemi tüm kas gruplarını ayrı ayrı değerlendirerek tek bir yumruğa yüklenen oyuncuların kaslarını daha çok yormalarına neden oluyor ve oyuncuların farklı yumruk kombinasyonları kullanıp güçlerini daha dengeli değerlendirmelerini sağlıyor. Geliştirilmiş görseller, farklı kontrol şemaları, gerçekçi hasarlar, boksörlere özel animasyonlar da oyuncuların demoda görecekleri yenilikler arasında.

Fight Night Champion, Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi ve PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi için Avrupa’da 3 Mart 2011 tarihlerinde piyasaya çıkacak. Daha fazla bilgi için www.easports.com/fightnight adresini ziyaret edebilirsiniz.

Demodaki bire bir online oynama imkanı 1 Şubat 2011 ile 13 Şubat 2011 tarihleri arasında geçerlidir.

-Basın Bülteni
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2024 22:09
Kalan Karakter: 300 Gönder
Fight Night Champion'ta online ringe buyrun
İlginizi Çekebilir