Filmleri artık Intel'den alacağız!

Filmleri artık Intel'den alacağız!

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Filmleri artık Intel'den alacağız!
Dünyanın en önde gelen çip üreticisi Intel, ClickStar şirketinin sahibi, dünyaca ünlü aktör Morgan Freeman ile, Hollywood filmlerini DVD'den önce internetten ücretli olarak yayınlanması konusunda anlaşma sağladı. Böylelikle Intel ile ortak olarak ClickStar şirketi internetten ücretli olarak film satışı gerçekleştirecek. Morgan Freeman'ın açıklamasına göre bu uygulama için ClickStar'ın başına, Sony Pictures yöneticilerinden Nizar Allibhoy geçecek. Hollywood'un şu ana kadar internetten film satışı konusuna pek sıcak bakmadığı biliniyordu. Öyle ki bu sistemin internetteki korsan film piyasasını daha da genişleteceğini düşünen Hollywood'daki film şirketleri, çok yüksek teknolojiye sahip telif koruma programları sayesinde anlaşmaya yanaştılar.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 02:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×