Final Fantasy 7 Remake Part 2 haftaya duyurulabilir

Murathan Özlü
Murathan Özlü 10.06.2022 - 17:05
Final Fantasy 7 Remake Part 2, Final Fantasy VII 25.ci yıl etkinlikleri kapsamında 16 Haziran akşamı duyurulabilir

Uzun zamandır beklenen Final Fantasy 7 Remake Part 2 duyurusu, önümüzdeki hafta gelebilir. Square Enix Final Fantasy 7 için Haziran'da yeni duyurular geleceğini zaten duyurmuştu. Square Enix'in Final Fantasy 7 yayını önümüzdeki Çarşamba akşamı (Türkiyede Perşembe sabahı 1'de), firmanın Twitch ve Youtube kanallarından canlı gerçekleştirilecek.

Final Fantasy 7 Remake Part 2 haftaya duyurulabilecek oyunlardan sadece biri

Square Enix'in yalnızca 10 dakika sürecek olan yayında ne duyuracağı bilinmese de firma, hayranlarına " Final Fantasy 7 25.ci yıl kutlamaları hakkında bilmeleri gereken her şeye ilk bakış" olacağını ifade etmiş. Bu sebeple pek çok oyuncu, ilk bölümü ile büyük başarı elde eden Final Fantasy 7 Remake'in ikinci bölüm duyurusunu bekliyor.

Final Fantasy 7 Remake Part 2
Ancak, hayranların beklentilerine rağmen, Square Enix'in farklı projeleri duyurabileceği de belirtiliyor. FF7 Remake yönetmeni Tetsuya Nomura geçtiğimiz ay, Square Enix'in FF7 25.ci yıl etkinlikleri sırasında " pek çok duyuru" yapacağını ifade etmişti. Bahsi geçen Final Fantasy 7 oyunlarından bazıları, The First Soldier ve mobil için hazırlanan Final Fantasy VII: Ever Crisis idi. Nomura, daha da fazla FF7 projesinin yolda olduğunu vurgulamıştı.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2023 14:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.06.2022 21:13
Bu kadar çıkış yapan ,çıkacak oyunlar arasında görmeyi
en çok istediğim oyun bu olabilir.Merakla beklemedeyiz.Part 1 çok güzeldi umarım ikincisi de çok güzel olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2022 20:33
Beklemedeyiz ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
utrasah
utrasah 10.06.2022 23:19
bekliyoruz
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy 7 Remake Part 2 haftaya duyurulabilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×