Final Fantasy VII devasa dosya boyutuyla geliyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 3.01.2020 - 11:20
FF7'nin dosya boyutu belli oldu

Son yılların en çok beklenen oyunları arasında yer alan Final Fantasy 7'nin demosunu bazı oyuncular oynamaya başladı bile. Youtube kullanıcısı Lystrasza da Final fantasy 7 Remake demosunu indirimiş ve çalıştırmayı da başarmıştı. Final Fantasy 7 Remake'in demosuna erişim sağlayan oyuncular beklenen oyunlar ilgili yeni bilgileri de sızdırmaya başladı. Bir Youtuber Demonun introsunu internette yayınladı. Yayınlanan introya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Final Fantasy VII devasa dosya boyutuyla geliyor

Demonun dosyalarını kurcalayan oyuncular oyunla ilgili yeni bilgilere de ulaştı. Bu bilgilere göre final Fantasy VII'nin demo boyutu 10.2 GB olsa da oyunun tam sürümünün dosya boyutu ise 73.7 GB olacak. Final Fantasy 7 Remake 3 Mart 2020 tarihinde öncelikle PlayStation 4 için piyasaya sürülecek. Ancak demo dosyalarında oyunun PC versiyonu ile ilgili ipuçlarına da ulaşıldı. Yani merakla beklenen oyunun PS4 çıkışının ardından bir süre sonra PC için yayınlanacağını söyleyebiliriz. Demo'yu oynayan oyuncular Final Fantasy 7 ile ilgili pek çok yeni bilgiye ulaşmış diyebiliriz. Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2021 23:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.01.2020 18:55
Pc'ye çıksın başka bir şey istemiyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2020 19:05
73 gb bişeymi RDR2'yi gördükten sonra bu tarz oyunlarin dosya boyutu normal geliyor artik bu devirde 5 6 tane yeni nesil oynamak istiyorsan en az 1TB harddisk lazim
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy VII devasa dosya boyutuyla geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×