Final Fantasy VII Remake için son fragman yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.04.2020 - 16:12
Final Fantasy VII Remake'in son videosunda yeni sahnelerin yanı sıra bazı sürpriz karakterlere ve olaylara yer verildiğini de görüyoruz.

Final Fantasy VII Remake için son fragman olarak da adlandırabileceğimiz yeni bir video daha yayınlandı. Yepyeni sahnelerin yanı sıra yeni karakterlere ve sürprizlere  yer verilen bu video, aynı zamanda oyunun tema müziklerinden birini daha oyun severler ile buluşturuyor.

Final Fantasy VII Remake için son fragman yayınlandı

Tam 23 yıl önce oyun severlerin karşısına çıkan yapım, Final Fantasy VII Remake adı ile tekrar aynı hisleri yaşatmayı hedefliyor. Bunun için bazı değişikliklere gidildiğini belirten yapım ekibi, bu değişiklikler ve sürprizlere dair bazı ipuçlarını da bu videoya eklemişler. Oyunun tema müziklerinden biri olan ve ünlü oyun bestecisi Nobuo Uematsu tarafından bestelenen Hollow şarkısına da bu son videoda yer verilmiş.

Final Fantasy VII Remake için son fragman yayınlandı

Bölümler halinde yayınlanacak olan Final Fantasy VII Remake'in bu ilk bölümünde çok daha büyük bir Midgar kullanılacağı açıklanmıştı. Yani ana oyundaki gidişat dışında bu yenilenmiş sürümde farklı mekan ve olay örgüleriyle de karşılaşacağız. Nitekim Sephiroth bunlardan birisi. Ana oyunda gözüktüğünden çok daha öncesinde karşımıza çıkacak ve bu durum hikaye örgüsündeki farklı sürprizlerin de habercisi olacak.

Tam 4 dakika 21 saniye olan bu videoda ara sahnelerin dışında oynanış dinamiklerine de yer verildiğini görüyoruz. Videonun sürprizi ise en sona saklanmış. Bu konuda açıklama yok ama son sahnede gözüken karakterin Zack olabileceği belirtiliyor. Kısacası oyunun sadece mekan ve hikaye anlatımında değil, farklı konu ve karakterlere odaklanma ihtimali de bulunuyor.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 14:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2020 05:16
Bu oyunda kesin ilerde pc ye çıkınca berbat bir optimizasyonla çıkacak dimi rtx li pc de bile kasar artık nefret ediyorum artık oyun firmalarından... square enix ff15 i hadi sıyırdınız oyun motorumuz çöp dediniz luminos mu neydi ue4 ile bakalım nasıl performans sağlıcaksınız
Mezgittava65
Mezgittava65 7.04.2020 01:02
Diğer FF oyunlarının optimizasyonları iyi mi!??Daha şimdilerde FF13 oynuyorum sistemimin hayli hayli yeterli gelmesine rağmen sabit 60 fps alamıyorum çoğu zaman 30 a kadar düşüyor.!!!
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2020 19:41
Brbat optimizasyonla çıkan tek FF oyunu FF 15. Sen neyin kafasındasın? Diğer FF oyunlarının pc de optimizasyon sorunu yok. Senin külüstür sistemin kaldırmıyor diye oyuna b.k atmak nedir?
Kalan Karakter : 300 Gönder
utrasah
utrasah 6.04.2020 00:59
bildiğim kadarı ile ilk bölüm midgar da geçecek oyunun ilerki bölümleri daha sonra yayınlanacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
utrasah
utrasah 6.04.2020 00:57
süper.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2020 00:41
konu olarak pek hakim değilim, acaba advent children filminin geçtiği zamanlar gibi mi?
Phoenixboy
Phoenixboy 4.04.2020 04:48
FFVII'nin ana hikayesi ,"FFVII Advent Children" filminden iki yıl önce geçiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy VII Remake için son fragman yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×