Final Fantasy VII Remake için uzun bir video yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 31.01.2020 - 14:17
Final Fantasy VII Remake'in yeni videosunda farklı mekanlar dışında XIII karakteri de gözüküyor

Final fantasy VII Remake için özel olarak adlandırabileceğimiz yeni bir video daha yayınlandı. Yepyeni içeriklere ve sürprizlere  yer verilen bu yeni video, oyunu bekleyen Final Fantasy hayranlarını biraz daha sabırsızlandırabilir.

Final Fantasy VII Remake için uzun bir video yayınlandı

Videonun özel olmasının iki farklı sebebi var. İlki 23 yıl önce çıkan Final Fantasy VII ile aynı günde yayınlanmış olması. Serinin en sevilen oyunlarından biri olan 7. oyun batıya daha sonra gelmiş olsa da Japonya'da 31 Ocak 1997 tarihinde çıkmıştı. Videoyu özel yapan 2. sebep ise tema müziğine hayat veren Nobuo Uematsu. Serinin en önemli isimlerinden biri olan Uematsu, uzun bir süre önce firma ile bağlarını kopartmış olsa da 'Hollow' isimli bu yeni parçaya imza atmış.

Yayınlanan yeni videoda zamanında Final Fantasy VII'yi oynamış olan oyuncular için birçok sürprize de yer verilmiş. Öncelikle Cloud'u Honey Bee Inn'deki elbiseli halini bu videoda da görüyoruz. Oynanış kısımlarına da yer verilen videoda Cloud'un anıları dışında XIII gibi daha önce gözükmeyen önemli karakterlere de yer verilmiş. 10 Nisan'da çıkacak olan oyunun b yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 07:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
utrasah
utrasah 2.02.2020 01:43
enfes,muhteşem,nostaljinin en büyüğü geliyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2020 01:09
Uzun diyince bi umutlanmıştım...
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2020 16:13
Uzun olanlaruıda verildi. Gir nete bak
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy VII Remake için uzun bir video yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×