Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.06.2021 - 19:24
Geçtiğimiz yılın en iyi yapımlarından biri olan oyunun yenilenmiş sürümü Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için çıktı

Square Enix bugün oyuncuları PlayStation 5 konsolunda ödüllü FF7 Remake'in grafik olarak geliştirilmiş ve genişletilmiş versiyonu Final Fantasy VII Remake Intergrade'de Midgar şehrini daha önce hiç olmadığı gibi deneyimlemeye davet ediyor. Final Fantasy VII Remake Intergrade, yeni içerikle - FF7R EPISODE INTERmission - eleştirmenlerce beğenilen PS4 sürümünü temel alıyor. Midgar'a sızmak için tehlikeli bir görevde olan Yuffie Kisaragi ve ortağı Sonon Kusakabe'yi takip eden bu yeni bölüm, ustalaşılacak mini oyunlar, savaşılacak düşmanlar, savaş alanına götürülecek yeni bir çağrı ve unutulmaz anları yakalayıp paylaşmak için heyecan verici bir Fotoğraf Modu getiriyor.

Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için çıktı

 

Final Fantasy VII Remake Intergrade, en yeni nesil donanımdan yararlanır ve PS5 konsolu için çok sayıda grafik, oyun ve sistem geliştirmesi içerir:

  • Beğenilen FINAL FANTASY VII REMAKE hikayesine yeni bir bakış açısı getiren, PS5 konsoluna özel bir macera olan FF7R Episode INTERmission'a erişim
  • İyileştirilmiş dokular, ışıklandırma ve arka plan ortamlarıyla kendinizi daha önce hiç olmadığı gibi Midgar şehrine bırakın. Oyuncular iki oyun modu arasında geçiş yapabilir:
  • "Grafik Modu", 4K yüksek çözünürlüklü grafiklere öncelik verir
  • "Performans Modu", saniyede 60 kare hızında akıcı harekete öncelik verir
  • Tamamen özelleştirilebilir "Fotoğraf Modu" ile oyundaki unutulmaz anlarınızı yakalayın ve paylaşın
  • Dokunsal geri bildirim entegrasyonuna sahip DualSense kablosuz kontrol cihazını kullanarak sürükleyici savaşların keyfini çıkarın
  • 'Klasik Mod' için yeni zorluk ayarları yeni oynama yolları sağlıyor
  • Optimize edilmiş yükleme süreleriyle aksiyona daha hızlı atlayın

Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için çıktı

PlayStation 4 konsolu için FINAL FANTASY VII REMAKE satın alan oyuncular, bir PS5 konsolunda oynarken, yukarıda ayrıntıları verilen tüm yeni nesil görsel ve oyun geliştirmelerini içeren ücretsiz bir PS5 konsol geliştirme güncellemesini ücretsiz olarak indirebilir. FF7R EPISODE INTERmission, ücretsiz PS5 konsol geliştirme güncellemesini indirdikten sonra PlayStation Store'dan bağımsız olarak indirilebilir. PS4'te FINAL FANTASY VII REMAKE'in disk versiyonunun sahipleri, bu dijital yükseltmeden yararlanmak için disk sürücülü bir PS5 konsoluna ihtiyaç duyacaklar.

FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE artık yerel ve çevrimiçi satıcılardan ve dijital olarak PlayStation Store'da Standart Sürüm veya Dijital Deluxe Sürüm olarak mevcuttur. FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE'in Digital Deluxe Sürümü, "Descendant of Shinobi" gibi şarkılar içeren dijital bir mini film müziği ve konsept sanatı ve karakter sayfalarını içeren bir dijital sanat kitabı ile birlikte gelir.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 16:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2021 19:43
ps plus' ın verdiği remake le aynı oyun mu .yoksa üstüne paramı vercez..
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2021 08:46
11.24 yani sony yine ps4 kullanıcılarına kazığı geçirdi diyorsun. Yeni dlc sadece ps5 te oynanıyorsa bu resmen kazıktır
MK Okuru
MK Okuru 12.06.2021 11:24
PS plus ile aynı oyun.Fakat PS plus ile aldığin FF7R 'te yeni dlc yi oynuyamıyorsun.Yeni DLC sadece PS5' e ve oyunu satın alanlar için.
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2021 22:05
Dostum psplusın verdigine para veriyorsun ne yazıkki :(ama daha önce parayla aldıysan yada disk versiyonu sende mevcutsa onun için ekstra para vermeden indirip bedava oynuyorsun.ben psplustan oynayıp bitirdim ama 120 lira civarı istemişti ek olarak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×