Final Fantasy VII Remake'in kapak tasarımı yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.09.2019 - 13:19
Ayrıca oyun için yeni bir video da geldi

Serinin en sevilen oyunlarından biri olan Final Fantasy VII'nin bildiğiniz gibi remake sürümü uzun bir süredir yapım aşamasında. İşte çıkışı üzerinden tam 22 yıl geçen oyunun bu yenilenmiş sürümü Mart ayında oyuncuların karşısına çıkacak. İşte heyecanla beklenen bu oyunun kapak görseli ve yeni videosu bugün yayınlandı. 

Final Fantasy VII Remake'in kutu tasarımı yayınlandı

Oyunun kapak görseline baktığımızda bir süre önce yayınlanan o meşhur sahnenin kullanıldığını görüyoruz. Bu sahnede Cloud'u Shinra şirketinin merkez binasına doğru bakarken görüyoruz. Tabi sırtında taşıdığı ve Zack Fair'den yadigar olan Buster Sword'u da unutmayalım. Bu sahnenin bu kadar sevilmesinde, bu kılıcın rolü de oldukça büyük.

Kapak görseli dışında oyunun TGS 2019 demosunda da yer alan Abzu isimli boss mücadelesine ait bir video da yayınlandı. Ifrit gibi ikonik bir summon çağrımının da yer aldığı bu videoya ve oyunun kapak görseline aşağıdan göz atabilirsiniz.

Final Fantasy VII Remake'in kapak tasarımı yayınlandı

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 22:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2019 23:14
Diğer part lar için para biriktirmeye devam. Her kuruşuna değer. Onca yıldan sonra geliyor şaheser sonunda
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2019 12:42
offfff görüyorsunuz anlatmaya gerek yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
emrahee
emrahee 26.09.2019 16:10
tüm seriyi oynadım bunu kaçırmam efsane dedim ama part part çıkış yapması ve fiyatı beni benden aldı
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy VII Remake'in kapak tasarımı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×