Final Fantasy VII Remake'in TGS videosu sabrınızı zorlayabilir

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.09.2019 - 11:24
Oyun şahane gözüküyor

Hem Final Fantasy serisinin hem de oyun dünyasının en sevilen yapımlarından biri olan Final Fantasy VII'nin Remake projesi için yeni bir video daha yayınlandı. Tokyo Game Show 2019 fuarına özel olarak yayınlanan bu video oyuna olan beklentinizi de arttırabilir. 

Final Fantasy VII Remake'in TGS 2019 videosu sabrınızı zorlayabilir

Videoya genel olarak baktığımızda hem oynanış görüntülerine hem de oyundaki önemli ara sahnelere yer verildiğini görüyoruz. Çıkışı üzerinden tam 22 yıl geçen oyunun bu yenilenmiş versiyonu görsel olarak gerçekten de iddialı duruyor. Videoda ayrıca TURKS grubuna ve oyundan aşina olduğumuz önemli sahnelere de yer verildiğini görüyoruz.

Bir Final Fantasy sever olarak oyun ile ilgili kafamdaki tek şüphe ise bölümler halinde satılacak olması. Oyunun yayınlanan hemen hemen her içeriğinde sadece Midgar şehrini görebildik. Devasa bir oyun ve dünyası olduğunu göz önüne koyarsak içerik anlamında Final Fantasy XV gibi hüsrana uğrama ihtimalimiz de bulunuyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 20:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.09.2019 01:15
Ben seriyi seviyorum ama serinin en çok hosuma giden oyunları FFX-FXII Lightning returns iyi FFXV oynanısı falan vasat ya aksiyon rpg strateji yok tusa bas yeter buda öyle olacak sanırım FF serisi kendi tarzını değiştiriyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2019 22:30
efsane vidyo olmuş ama bölüm bölüm yayınlanacağını şimdi duydum. üzüldüm...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2019 12:48
Bu seriye hiç ısınamadım nedense.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy VII Remake'in TGS videosu sabrınızı zorlayabilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×