Final Fantasy VII Remake'in TGS videosu sabrınızı zorlayabilir

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.09.2019 - 11:24
Oyun şahane gözüküyor

Hem Final Fantasy serisinin hem de oyun dünyasının en sevilen yapımlarından biri olan Final Fantasy VII'nin Remake projesi için yeni bir video daha yayınlandı. Tokyo Game Show 2019 fuarına özel olarak yayınlanan bu video oyuna olan beklentinizi de arttırabilir. 

Final Fantasy VII Remake'in TGS 2019 videosu sabrınızı zorlayabilir

Videoya genel olarak baktığımızda hem oynanış görüntülerine hem de oyundaki önemli ara sahnelere yer verildiğini görüyoruz. Çıkışı üzerinden tam 22 yıl geçen oyunun bu yenilenmiş versiyonu görsel olarak gerçekten de iddialı duruyor. Videoda ayrıca TURKS grubuna ve oyundan aşina olduğumuz önemli sahnelere de yer verildiğini görüyoruz.

Bir Final Fantasy sever olarak oyun ile ilgili kafamdaki tek şüphe ise bölümler halinde satılacak olması. Oyunun yayınlanan hemen hemen her içeriğinde sadece Midgar şehrini görebildik. Devasa bir oyun ve dünyası olduğunu göz önüne koyarsak içerik anlamında Final Fantasy XV gibi hüsrana uğrama ihtimalimiz de bulunuyor. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 19:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.09.2019 01:15
Ben seriyi seviyorum ama serinin en çok hosuma giden oyunları FFX-FXII Lightning returns iyi FFXV oynanısı falan vasat ya aksiyon rpg strateji yok tusa bas yeter buda öyle olacak sanırım FF serisi kendi tarzını değiştiriyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2019 22:30
efsane vidyo olmuş ama bölüm bölüm yayınlanacağını şimdi duydum. üzüldüm...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2019 12:48
Bu seriye hiç ısınamadım nedense.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy VII Remake'in TGS videosu sabrınızı zorlayabilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×