Final Fantasy XI PC paketi 16 Ağustos'ta

Devran Yardım
Devran Yardım 3.06.2010 - 12:31
Final Fantasy XI PC paketi 16 Ağustos'ta
Square Enix şirketi Final Fantasy XI: Vana'diel Collection oyununun 16 Ağustos'ta PC için çıkacağını duyurdu. Paketimizde orijinal Final Fantasy XI oyununun yanı sıra Rise of the Zilart, Chains of Promathia, Tetra Master minigames paketleri ve 30 günlük deneme süresi bulunacak olan bir Multiplayer modu olacak.

Square Enix şirketinin başkanı Ichiro Otobe, Final Fantasy'yi oyunculara böyle geniş bir pakette sundukları için çok mutlu olduklarını söyledi. Ayrıca 3 yıl önce Final Fantasy'yi çıkardıklarından beri çok yol katettiklerini söyleyen Ichiro Otobe, yeni oyucuların Vana'diel'de çok şey bulacağını sözlerine ekledi.

MMORPG ayrıca çaşitli platorm'larda da hazırlanıyor. Yani sizin anlayacağınız Playstation 2 versiyonunun da PC versiyonuyla aynı evrende geçeceği belirtiliyor. Bunların yanında bir de Xbox 360 ilavesi de bu yılın E3 fuarında duyuruldu ve halen çalşımaları sürüyor.

FFXI'de oyuncular Vana'diel dünyasının ortasında üç ulusun savaşının geçtiği yerdeler, fakat sonunda iki ulusun savaşına bilinmeyen şeytani güçler tarafından gölge düşürülüyor. Bu evrenin teknolojisini kullanarak maceracılar yaratıklarla ve diğer online oyuncularla savaşacaklar.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 07:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy XI PC paketi 16 Ağustos'ta

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×