Final Fantasy XI'e Ultimate Collection geliyor

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 3.06.2010 - 12:31
Final Fantasy XI'e Ultimate Collection geliyor

         Square Enix yaptığı açıklamada, "Final Fantasy XI'in" Ultimate Collection versiyonunun 12 Kasım'da çıkacağını duyurdu. Bu paket bu zamana çıkan serinin "Rise of Promathia", "Treasures of Aht Urhgan" ve "Wings of the Goddess" adlı oyunlarını içeriyor. Ultimate Collection, "Final Fantasy XI'in" websitesinde yayımlanacak. Oyun, 2004 yılında piyasaya çıkmıştı. Final Fantasy XIV ise önümüzdeki yıl piyasada olacak.

KAYNAK
Final Fantasy XI'e Ultimate Collection geliyor
eurogamer.net


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 05:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy XI'e Ultimate Collection geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×