Final Fantasy XIII'deki grafiksel değişim

Final Fantasy XIII'deki grafiksel değişim

Ertunga Gündüz
Ertunga Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Final Fantasy XIII'deki grafiksel değişim

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Square Enix'in merakla beklenen efsane oyunu "Final Fantasy XIII'e" ait yayınlanan iki resim anlaşılamayan ilginç bir durumu ortaya çıkardı. İlk resim, 2008 yılının ağustos ayında "Advent Children Complete" Bluray filminden önce yayınlanmıştı. Ancak ikinci resim ise "Advent Children Complete" filminin batı ülkeleri için yayınlanan versiyonunda yer alıyor. Buraya kadar sorun olmasa da, iki resme dikkatli bakılınca ikinci resim, çok daha önce yayınlanan diğer resimden oldukça kötü görünüyor. Düşük kaplamalar, arka planın basitliği, denizdeki dalgaların çok aza indirilmiş olması, karakterin saçlarındaki farklılıklar ve en önemlisi yine karakterin omuzundaki belirgin bozukluk. Tabii bu durum acaba PS3 ve X360 arasındaki görsel farkı mı gösteriyor, yoksa ortada açıklanmamış bir PC versiyonu mu var sorusunu akla getiriyor?

         Final Fantasy XIII, bu yılın sonunda PlayStation 3 platformu için Japonya'da, Kuzey Amerika ve Avrupa'da da 2010 yılı ortalarında PS3 ve X360 için piyasada olacak.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us


KAYNAK uffsite.net


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 20:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×