Final Fantasy XIV: A Realm Reborn F2P olmayacak

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn F2P olmayacak

Mert Günhan
Mert Günhan 7.12.2012 - 10:41
Square Enix kaybettiği oyuncuları geri kazanmak istiyor
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn F2P olmayacak
Final Fantasy XIV fiyaskosu yüzünden milyonlarca dolar zarara uğrayan Square Enix oyunu piyasadan toplatıp, sunucuları kapatıp FF XIV'yi yeniden geliştirme aşamasına sokmuştu. Oyun tarihinde az rastlanan bu hezimetten sonra "Tekrar geliştiriyoruz" deyip A Realm Reborn adı altında yeni ve daha gelişmiş bir FF XIV ile oyuncuların karşısına çıkacağını söyleyen Square Enix, oyununun F2P olmayacağını açıkladı. Oyuna para vermiş çoğu insan  A Realm Reborn'un Square Enix'in fiyaskosundan sonra bedava olacağını düşünüyordu, görünüşe göre oyunun yönetmeni Naoki Yoshida bu konuda oyuncularla hemfikir değil. Oyunun bedava olmayacağını, bunun hayranları hayalkırıklığına uğratacağını söyleyen Yoshida, bunun artık bir iş modeli değil prensip meselesi olduğunu vurguladı. 25 Yıllık güveni yıkan Square-Enix umarım aynı güveni oluşturmak için bir 25 sene daha harcamaz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 23:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×