Final Fantasy XIV, final mi yapıyor?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 24.11.2010 - 11:45
Onca olumsuz yoruma rağmen yapımcılar umutlu
Square Enix tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz günlerde PC platformu için satışa sunulan MMORPG oyunu Final Fantasy XIV, incelemelerde oldukça düşük puanlar alarak hayal kırıklığı yaratmıştı. Oyunun özellikle kullanışsız arayüzü sebebiyle oyuncuları kolaylıkla soğuttuğu belirtiliyordu. Yine de Square Enix yapımcıları pes etmeye niyetli değil.

Final Fantasy XIV, final mi yapıyor?
Final Fantasy XIV'ün başındaki önemli isimlerden Hiromichi Tanaka, bu oyunun hâlâ başarılı olabileceğini ve gelecek vaat ettiğini belirtti. Şu an PS3 için de geliştirilen ve önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde satışa sunulması beklenen oyunda, PC versiyonunda yer alan sıkıntıların bir bir üstesinden gelinecek. Hatta hazırlanacak yeni güncellemelerle PC versiyonu da stabil hale getirilecek. Yapımcı Tanaka, oyunda gözle görülür birçok değişikliğin olacağını söylüyor. Umarız FF ismine yakışır bir hamle gelir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2022 17:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy XIV, final mi yapıyor?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×