Final Fantasy XIV Online'ın inceleme notları

Mahmut Saral
Mahmut Saral 14.10.2010 - 14:17
Vasatı aşamadı
Square Enix tarafından geliştirilen ve dağııtmı üstlenilen MMO oyunu Final Fantasy XIV Online'ın PC sürümünün ilk inceleme notları geldi. Görünüşe göre yapım pek de iyi değil. PS3 versiyonu ise, bazı teknik problemlerden ötürü 2011 yılının ilk çeyreğine ertelenmişti. Umarız yapımcılar, PC'deki yanlışları da iyi analiz ederek PS3 sürümünde daha başarılı bir iş çıkarır.

Final Fantasy XIV Online'ın inceleme notları
Game Revolution - D
play.tm - 100 üzerinden 49
IGN - 10 üzerinden 5.5
GameSpy - 5 üzerinden 2
Gametrailers - 10 üzerinden 4.2
GameSpot - 10 üzerinden 4
Cheat Code Central - 5 üzerinden 4.2

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy XIV Online'ın inceleme notları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×