Final Fantasy XIV, X360'da iptal edilmedi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.08.2010 - 01:43
Yapımcı Tanaka, görüşmelerin sürdüğünü bildirdi
Square Enix tarafından geliştirilen ve dağıtımı üstlenilen MMORPG oyunu Final Fantasy XIV, PC ve PS3 platformları için geliştiriliyor. Yapım, 30 Eylül'de PC için raflarda olacak. PS3 versiyonu ise, bazı teknik problemler nedeniyle 2011 mart ayına ertelenmişti. Peki ya X360 versiyonu?

Bir süre önce iptal edildiği ve X360 konsoluna bu oyunun çıkmayacağı söyleniyordu. Gamescom'da konuşan yapımcı Hiromichi Tanaka, Final Fantasy XIV'ün X360'da iptal edilmediğini, sadece yapımının durdurulduğunu ve oyun hakkında Microsoft ile görüşmelerin sürdüğünü belirtti. Bu görüşmeler neticesinde oyunun X360'a yapılıp-yapılmayacağına karar verilecek.

Final Fantasy XIV, X360'da iptal edilmedi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 15:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy XIV, X360'da iptal edilmedi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×