Final Fantasy XIV'de tiyatro yarışması başlıyor

Hürcan Köse
Hürcan Köse 27.01.2017 - 10:45
Büyük ödül bir yıllık oyun süresi
Final Fantasy serisinin online oyunu olan 14. oyun, A Realm Reborn, birbirinden ilginç ve değişik etkinliklere imza atmaya devam ediyor. Her yeni güncellemede farklı görevleri ve karakterleri ile ön plana çıkan oyunda bu kez çok güzel bir yarışma düzenleniyor.

Final Fantasy XIV'de sürekli tiyatro düzenleyen ve her seferinde farklı oyunlar oynayan bir ekip var: A Stage Reborn. Dilerseniz bu ekibin YouTube sayfasına girerek yaptıkları muazzam çalışmaları inceleyebilirsiniz. Kendileri bu kez aralarında değil de, direkt olarak FFXIV oyuncularının da dahil olduğu bir etkinlik düzenlemeye karar verdi.


Me-te-or adlı etkinlikte A Stage Reborn ekibi oyuncular tarafından belirlenen saatlerde canlı yayınlar düzenleyerek tüm sunucularda gezecek ve sergilenen oyunları canlı olarak tüm kullanıcılara gösterecek. Kazananlar da bu şekilde seçilecek. Büyük ödül oyuncuların tam bir yıl boyunca kullanabileceği prepaid kartları olacak.

FFXIV'ün sosyal hareketler ve emojiler açısından çok zengin bir kütüphaneye sahip olduğunu varsayarsak, ortaya gerçekten birbirinden farklı ve ilginç işlerin çıkacağına eminiz. Yarışma için gerekenleri bu forum sayfasında bulabilirsiniz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 6.10.2022 00:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2017 11:18
Sonu sizin yarismaya benzemesin de bi aciklamadiniz kazananlari
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy XIV'de tiyatro yarışması başlıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×