Final Fantasy XV mi geliyor?

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 31.12.2010 - 15:08
Square Enix yeni Final Fantasy’yi duyurursa şaşırmayın.
Avrupa lisans veritabanından verilen bilgiye göre Square Enix, “Final Fantasy Type-0” isminin haklarını satın aldı. Firma konu hakkında henüz bir duyuru yapmadı ama dedikodular oyunun bir logosunun bile hazır olduğu yönünde.

Final Fantasy XV mi geliyor?
Resimde gördüğünüz logo Japon alfabesinin kanji yazı tipiyle “Type Zero” kelimelerini simgeliyor. Square Enix’in gelecek hafta yapacağı basın toplantısında konu hakkında bir açıklama gelebilir, merakla beklemekteyiz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Final Fantasy XV mi geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×