Final Fantasy XV Pocket Edition'ın çıkış tarihi sızdırıldı

Final Fantasy XV Pocket Edition'ın çıkış tarihi sızdırıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 29.01.2018 - 16:59
Beklediğimizden daha yakın.

Final Fantasy XV ile birlikte uzun bir bekleyişin ardından fanlarının karşısına çıkan Square Enix, geride bıraktığımız Gamescom duyurusunda oyunun mobil platforma geleceğini duyurmuştu. Tamamen baştan yapılan oyun, Final Fantasy XV'in kurgusunun aynısına sahip olacak. Yani konsolunuz veya oyunu kaldıracak bir bilgisayarınız yok ise oyunun aynısını mobilden oynayabilirsiniz. Ancak tahmin edebileceğiniz üzere karakterlerin çizimleri ve oyunun grafikleri baya bir downgrade yemiş halde olacak. Chibi tasarımlara sahip olan karakterin şirin gözüktüğünü söyleyebiliriz.

Final Fantasy XV, 9 Şubat tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak

Sıra tabanlı dövüş sisteminin olacağı söylenen oyunun ilk bölümü ücretsiz olacak. Ancak oyuna devam etmek isterseniz diğer bölümleri satın almanız gerekiyor. Oyunun çıkış tarihi ise App Store üzerinden yanlışlıkla sızdırıldı. Sadece iOS ve Android için duyurulan oyun, App Store'da yazana göre 9 Şubat tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak.

Oyunun kaç bölüm halinde olacağını bilmiyoruz fakat hikaye anlatımı açısından pek fazla yeterli bulunmayan oyun, muhtemelen maksimum 5 bölüm olabilir. Eğer oyunu merak ediyorsanız ilk bölümü denemenizi tavsiye ederim keza Final Fantasy XV macerasını bir kez de mobilde yaşamak eğlenceli olabilir.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 11:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2018 08:38
Yaptığınız bilgilendirme tamamen yanlış. Eski oyunlar gibi sıra tabanlı değil,hack n slash olacak. Bölüm sayısını biliyoruz aynı zamanda küçük bir araştırma yapsaymissiniz keşke
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2018 17:06
XV'yi PS4'de yeni bitirdim iyi oldu üstüne
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×