Fire Emblem Warriors'ın 12 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Fire Emblem Warriors'ın 12 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 9.07.2017 - 17:40
Fire Emblem karakterleri ile kombo yapmanın keyfi bir başka
İngiliz oyun dağıtımcısı Game, Fire Emblem Warriors'ın 12 dakikalık yeni oynanış videosunu oyuncular ile paylaştı. Musou olarak tanımlanan türe dahil olan Fire Emblem Warriors'ta orjinal Fire Emblem oyunundaki karakterleri kontrol edebileceğiz. Ünlü karakterlerden Lissa, Frederick, Robin ve Lucina'nın oynanabilir olacağını doğrulayan geliştirici ekip, Gamescom'da yeni duyurular ile karşımıza çıkabilir.


Duyurulduğu anda Fire Emblem tutkunlarını heyecanlandıran yeni oyun, Musou türüne dahil olduğu belli olunca fanlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Neredeyse her çok satan Japon markasının Musou oyununun çıktığı bu dönemlerde, Resident Evil temalı bir Musou oyunu görsek şaşırmayız. Binlerce düşmanın üzerinize geldiği ve tek bir hamle ile yaklaşık 50 kişiyi öldürebildiğiniz Musou oyunlarının tek iyi yanları, kombo sistemi ve savaş sırasında verilen stratejik kararlardan oluşuyor. Oynanış anlamında oyun sonuna kadar tek düzeliğini koruyan bu türü seven oyuncuların önünde çok sabırlı oldukları için saygı ile eğiliyorum. Yeni oyun 28 Eylül'de Japonya'da, sonbaharda ise Kuzey Amerika ve Avrupa'da Switch ve New 3DS konsollarına çıkış yapacak.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 04:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2017 19:00
O Y N A N I L D I N ! ! !
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×