FireShot 2. Beta Testi Başlıyor

FireShot 2. Beta Testi Başlıyor

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 7.08.2013 - 16:59
Test aşaması hazır, peki ya siz?
Yeni FPS oyunu FireShot’ın 2. beta testi başlamak üzere. 8 Ağustos 2013’de saat 12:00’da 2. beta test başlayacak ve 21 gün sürerek 29 Ağustos’ta sona erecek. 1. beta testi geçtiğimiz haftalarda yapılan bu yeni FPS oyunu gerçekçi savaş sahneleri ve silah çeşitleri ile oyuncuların dikkatini çekiyor. 1. beta testin ardından yapılan değişikliklerle yeni haritalar, yeni silahlar, yeni bölümler ve yeni görevler oyuna eklendi.

Milyonlarca oyuncusu bulunan Legend Online’ın yayıncısı Oasis Games tarafından sunulan oyuna eklenen bazı yeni özellikler şu şekilde:

YENİ HARİTALAR
Kutup Fabrikası (Arena Modu, Komando Modu, Fırtına Modu)
Kafkaslar bölgesinde bulunan depo, yerel çatışmaların yatıştırılmasından sonra lejyonerlerin silahlarını ve savaş ekipmanlarını bırakabilecekleri yer olarak kullanılabilir. Aynı zamanda yakın civarda bulunan karmaşık coğrafi bölge de eğitim ve savaş tatbikat alanı olarak kullanılabilir.

Tarihi Kanyon (İmha Modu, Özel Savaş-Tabanca)
Kuzey Batı’da bulunan büyük çölde üzeri yüz yıldır kumlarla kaplı olan değerli tarihi objeler yakın zamanda bulundu. Haberi duyan karaborsacılar ellerine geçen bu zengin olma fırsatını kaçıramazlardı. Bir an bile düşünmeden hemen lejyonerlere bol miktarda para vererek antik objelere sahip olabilmek için yardım talep ettiler.  Bu dev çölün ortasında bir ölüm-kalım mücadelesi başladı.

FireShot 2. Beta Testi Başlıyor
 
YENİ SİLAHLAR
AK47 Platin
Platinden yapılmış AK47, gövdesindeki platin parıltısı ile muhteşem bir görselliğe sahip ve koleksiyon için paha biçilemez.

AUG A3-Cehennem
Üçüncü nesil AUG’un geliştirilmiş modelinde savaş teknikleri arttırılmış ve böylece silaha yüksek taktiksel kapasite kazandırılmıştır. Siyah-kırmızı dış kaplaması ile cehennemi andıran bu silah düşmanlara korku salıyor.

M82A3-Yeni Yıl
Yeni yılın gelişinin şerefine tasarlanan M82A3 özel versiyonu, silahın orijinal gücünün yanında yeni yıla özel dizaynı ile karşımıza çıkıyor.

FireShot 2. Beta Testi Başlıyor
YENİ B SEVİYE BÖLÜMLER
Yeni bölümler mücadeleye katılmanızı bekliyor. Aşılması gereken daha çok zorluklar, sizleri bekleyen daha zengin hediyeler var.

Elit Eğitimi, Güdümlü Füze Kapışması ve Mekanik Fabrikası Araştırması.

YENİ GÖREVLER

Yeni günlük görevler ve etkinlikler de eklenen yeni özellikler arasında. Görev sayfası açıldığında yeni görevler görülebilir.

Oyuncu 5. seviyeye ulaştıktan sonra günlük görev tamamlamalarını alabilir. Günlük görevler her gün yenilenmektedir. Tamamlanan günlük görevlerin ardından daha çok deneyimin yanında ekipman ve kupon da dahil olmak üzere hediyeler kazanılabilir.

Beta süresi boyunca FireShot Ramazan Bayramı etkinliği açık olacak. Oyuncular her gün 19:00-24:00 saatleri arasında 10 kişiyi öldürme görevini tamamlarlarsa zengin içerikli oyun hediyelerinden kazanabilecekler.

Daha fazla bilgi için FireShot resmi sitesini ziyaret ediniz.

-Basın Bülteni
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 12:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.09.2019 18:19
geri açın şu oyunu ya zombi modu robot oyunu ne oynardık eskiden silah kralı mı ne vardı ikili uzi vardı milletin görev yapmasına yardım ederdik
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2019 11:40
aga bee
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2018 12:48
ilk FPS oyunum kapatıldı yaw çok üzülmüştüö geri açılsın aq :WDWAd:awD
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2017 16:27
biran önce açılsın ya
MK Okuru
MK Okuru 31.01.2018 13:03
Kanka en sevdiyin oyun dimi acilsa guzel olur niyr kapatiki oasis games fs oyununu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.01.2018 13:02
Nezaman acilir bu oyun dunyada en sevdiyim oyun bu
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×