Fist of the North Star için yayınlanan yeni video dolu dolu

Fist of the North Star için yayınlanan yeni video dolu dolu

Furkan Güler
Furkan Güler 20.12.2017 - 10:57
Video aksiyon dolu.

Fist of the North Star ilk duyurulduğunda eski anime fanları oldukça heyecanlandı. Aynı zamanda internet aleminin de favori serilerinden olan Fist of the North Star'ın oyunu için yeni bir video yayınlanmış durumda. Sega'nın ortaya koyduğu oyunun dövüş dinamikleri fazlasıyla Yakuza serisine benziyor. Karakter geliştirme ekranını da Yakuza serisine benzeten geliştiriciler, yayınlanan videoda hikayeye dair bolca detay veriyor.

Fist of the North Star için yeni bir video daha yayınlandı

Eğer merak ediyorsanız Kenshiro'nun ünlü repliği olan "Omae wa mou shindeiru!" repliğini kullanmak için oyunda özel bir yetenek açmak zorundasınız. Diğer bir yandan oyunun içerisinde serinin ikonik karakterlerinin de olacağını belirtelim. Jagre, Kisana ve The Evil King gibi hem iyi taraftan hem de kötü taraftan karakterleri seride görebileceğiz. Eden şehrine barış ve huzuru getirmeye çalışacağımız oyunda oldukça fazla mini oyunun da yer aldığını belirtelim.

Fist of the North Star, diğer adıyla Hokotu ga Gotoku, 2018 senesinde Playstation 4 için çıkacak. Sadece Japonya'da satışa sunulması beklenen oyunun Avrupa veya Amerika bölgelerine ilerleyen zamanlarda gelecek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 08:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Akira
Akira 1.01.2018 16:56
Nani?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×