Fist of the North Star’ın demosu PS4 oyuncuları için çıktı

Fist of the North Star’ın demosu PS4 oyuncuları için çıktı

Furkan Güler
Furkan Güler 24.02.2018 - 00:47
Omae wa, mou shindeiru!

PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen Fist of the North Star’ın demosu Japonya PlayStation Network’e çıktı. Oyunu oynamak için Japon PSN hesabına ihtiyaç duyduğunuzu belirtelim. Ayrıca oyunu da Japonca oynamak zorunda kalıyorsunuz. Yine de oyunu çok fazla merak ediyorsanız oyunu Japonca bir şekilde denemeyi göze almanız gerekiyor.

Fist of the North Star’ın demosu PlayStation 4 oyuncular için yayınlanmış durumda

Yakuza dövüş dinamiklerine sahip olan Fist of the North Star oyununda, dövüş sırasında yapacağınız kombolar bir hayli önem taşıyor. Manda ve animede olan dövüş tekniklerinin hepsinin bu oyunda da olacağı belirtildi. Böylelikle animede yer alan klasik dövüş sekanslarını yeni oyunda da göreceğimizi buradan anlayabiliriz. Kombolar, QTE (Quick Time Event) ve espriler ile dolu olan bu dövüş sisteminin çoğu kişi tarafından da sevileceğini tahmin edebiliriz. Fist of the North Star, 8 Mart 2018 tarihinde PS4 platformunda satışa sunulacak. Sadece Japonya için özel olarak çıkarılacak oyunun Avrupa veya Amerika'ya gelip gelmeyeceği, oyuna olan ilgiye bağlı durumda.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 01:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2018 11:08
hayallerimiz neee,hayatlar first of the north star
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×