Fist of the North Star'da orijinal karakterlerin olacağı onaylandı

Fist of the North Star'da orijinal karakterlerin olacağı onaylandı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 29.08.2017 - 11:54
Serinin ilk bölümünden beri bulunan karakterler tekrar bizimle olacak.
Bir hafta öncesine kadar yayınlanan bilgilere göre, Yakuza oyunları üstünde çalışan ekip, Fist of the North Star ismini Playstation 4'te yaşatmaya devam ettireceklerini belirtti. Haliyle şimdiden yapılandırılan oyununun karakterleri, Japonya bazlı Famitsu dergisinde yayınlandı. Serinin orijinal karakterleri olan Shin ve Yuria olacağı belirlenirken oyunun geçeceği şehir ve oyuna ait özel karakterler de belirlenmiş bulunmakta.

Oyun içi yayınlanan bilgilerle karakterlerin Jagre, Kisana ve The Evil King olduğu görülüyor, zaten isimlerden anlaşılacağı gibi hem kötü hem de iyi karakterler hikayede bulunacak. Yapımın geçtiği zaman dilimine ve şehir ise post apoliptik bir dönem olacak ve Shin'in amacı Eden adlı şehire barış ve huzuru getirmek olacak.

Fist of the North Star, diğer adıyla Hokotu ga Gotoku, 2018 senesinde Playstation 4 için çıkacak. Sadece Japonya'da satışa sunulması beklenen oyunun Avrupa veya Amerika bölgelerine gelip gelmeyeceği ise merak konusu.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 15:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×