Fistandantilus, Yeniden Dogus Raflarda

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Fistandantilus, Yeniden Dogus Raflarda
Ankira yayınlarını bir bir çıkarmaya devam ediyor. Bugün yeni yayınlarını duyurdu. Bize gelen maili olduğu gibi yayınlıyoruz.

Douglas Niles tarafından yazılmış, Ejderha Mızrağı Kayıp Efsaneler dizimizin ikinci cildi olan Fistandantilus, Yeniden Doğuş raflardaki yerini aldı. Ankara'daki okuyucularımız bugünden itibaren, İstanbul, İzmir ya da diğer şehirlerdeki dostlarımız ise yarından (Çarşamba) itibaren kitabı bulabilirler.

10 gün sonra, iki ciltten oluşan yeni bir dizinin yayınına başlıyoruz: Kang'ın Alayı. Türk okuyucusunun oldukça yakından tanıdığı ve bugüne kadar yayınlanmış eserlerini yakından takip ettiği Margaret Weis ve Don Perrin tarafından yazılmış bir dizi bu. Birinci cilt olan Kıyamet Tugayı 10 Nisan 2003 tarihinde yayınlanacak. Kitap tüm Ejderha Mızrağı kitapları içinde ejderanların bu çapta baş rolde olduğu yegane kitap. Sizlerin oldukça beğeneceğinizi tahmin ettiğimiz bu dizinin ikinci kitabı olan Ejderan Kuralları ise Mayıs ayı başında raflara yerleşecek.

Ankira
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fistandantilus, Yeniden Dogus Raflarda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×