Fistandantilus, Yeniden Dogus Raflarda

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Fistandantilus, Yeniden Dogus Raflarda
Ankira yayınlarını bir bir çıkarmaya devam ediyor. Bugün yeni yayınlarını duyurdu. Bize gelen maili olduğu gibi yayınlıyoruz.

Douglas Niles tarafından yazılmış, Ejderha Mızrağı Kayıp Efsaneler dizimizin ikinci cildi olan Fistandantilus, Yeniden Doğuş raflardaki yerini aldı. Ankara'daki okuyucularımız bugünden itibaren, İstanbul, İzmir ya da diğer şehirlerdeki dostlarımız ise yarından (Çarşamba) itibaren kitabı bulabilirler.

10 gün sonra, iki ciltten oluşan yeni bir dizinin yayınına başlıyoruz: Kang'ın Alayı. Türk okuyucusunun oldukça yakından tanıdığı ve bugüne kadar yayınlanmış eserlerini yakından takip ettiği Margaret Weis ve Don Perrin tarafından yazılmış bir dizi bu. Birinci cilt olan Kıyamet Tugayı 10 Nisan 2003 tarihinde yayınlanacak. Kitap tüm Ejderha Mızrağı kitapları içinde ejderanların bu çapta baş rolde olduğu yegane kitap. Sizlerin oldukça beğeneceğinizi tahmin ettiğimiz bu dizinin ikinci kitabı olan Ejderan Kuralları ise Mayıs ayı başında raflara yerleşecek.

Ankira
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2021 09:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fistandantilus, Yeniden Dogus Raflarda

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×