Fiyat performans odaklı Acer Nitro QG1 monitörleri satışa çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 14.12.2020 - 13:48
Acer Nitro QG1 Serisi monitörler özellikleri ve cazip fiyatlarıyla oyuncular için ideal oyun arkadaşı olmayı hedefliyor

Oyuncular için farklı boyutlar ve parlaklıklarda, fiyat performans odaklı Acer Nitro QG1 Serisi Full HD monitörler, 21,5 inçlik QG221Q, 23,8 inçlik QG241Y, 27 inçlik QG271 olmak üzere üç farklı modelle oyun severlere sunuluyor. 

Visual Response Boost™ teknolojisi ile 1 ms tepki süresine sahip Acer Nitro QG1 Serisi Monitörler, AMD® Radeon FreeSync™ teknolojisi sayesinde bilgisayarların kare hızını monitörlerin 75 Hz yenileme hızıyla senkronize olarak, tepki hızı yüksek ve net görüntülerle bezenmiş bir oyun deneyimi sunuyor.

Acer Nitro QG1 monitörleri satışa çıktı

 

Nitro QG1 oyun monitörleri, 27 inçe kadar VA (dikey hizalama) ekranla yüksek kalitede karşıtlık ve görüntü derinliği sağlarken, ZeroFrame tasarımı sayesinde daha ince çerçevelerle daha fazla ekran alanı sunuyor. 178 dereceye varan izleme açısı, farklı pozisyonlarda gerçekçi gölgelendirme ve karşıtlık sağlayarak yüksek görsel kaliteyi koruyor. 

Monitör serisindeki %72’lik geniş NTSC renk gamıyla yumuşak geçişler, keskin gölgeler ve tek tip görünüm sunulurken, Black Boost™ teknolojisiyle ekrandaki en karanlık noktalar bile görülerek oyunculara rekabet avantajı katıyor.

Fiyat performans odaklı Acer Nitro QG1 monitörleri satışa çıktı

Uzun oyun maratonları için Acer tarafından geliştirilen BlueLightShield™ ve Flickerless™ teknolojileri, gözlerin yorulmasını engelliyor. Acer ComfyView™ ve Low Dimming™ teknolojileri ise monitör parlamasında ve göz yorgunluğunda azalma sağlayarak, oyun keyfinin güvenle uzatılmasını mümkün kılıyor. Nitro QG1 Serisi Monitörler, -5° ila 25° eğilebilme özelliği sayesinde oyunculara boyunları için sağlıklı pozisyonlar seçme özgürlüğü sunuyor.

Dahili Acer Display Widget özelliği, monitör üzerindeki tuşlarla uğraşmak durumunda kalmadan görüntü ayarlarını rahatça yapabilmenizi sağlıyor. Acer Game Mode ise içeriğe göre görüntüleri optimize eden önceden ayarlanmış sekiz adet ekran moduna kısayol tuşu veya Ekran Menüsü içindeki ayar menüsünden kolayca erişilmesini mümkün hale getiriyor. Ayrıca tüm uygulamalar, otomatik olarak tercih edilen modda çalışacak şekilde özelleştirilebiliyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer Nitro QG1 serisinden 21,5 inçlik QG221Q ve 23,8 inçlik QG241Y modelleri 959 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. 27 inçlik QG271’in ise yakın zamanda kullanıcılarla buluşması bekleniyor. 

Basın Bülteni

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 06:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.12.2020 13:12
Gidip fiziki olarak görmeden hiçbir monitörü almayın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2020 13:58
arkadaşlar bu monitörü almadan önce forumlarda araştırmayı ihmal etmeyin sorunsuz görünen monitörlerin kronik sorunları çıkabiliyor araştırmadan sakın almayın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fiyat performans odaklı Acer Nitro QG1 monitörleri satışa çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×