Fiziktir Git: Bölüm 2 / Bullet Time gerçek olabilir mi?

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 9.08.2018 - 13:53
Max Payne'in ağır çekim dinamiği gerçek olabilir mi?

Hayatımızın bir parçası olan oyunlarda birçok akrobatik hareketler, bizi çılgıncasına güçlendiren kıyafetler ve aklımızı zorlayan noktalar bulunuyor. İşte oyunlardaki bu unsurlara değindiğimiz Fiziktir Git serimizde, fizik kurallarını işin içine katarak bunların ne kadar mümkün olabileceğine bakıyoruz. programın yeni bölümü ise Max Payne oyunundaki Bullet Time, yani zamanı yavaşlatma ya da çok hızlı hareket edebilmenin mümkün olup olmayacağı.  

Emre Ede ve Murat Oktay tarafından belirlenen konulara siz de merak ettiklerinizi eklemek istiyorsanız, bu videomuzun altına yorum olarak atabilirsiniz.

Max Payne'deki Bullet Time gerçek olabilir mi?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 13:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2018 18:37
Sanirim ufak bir yanlis anlasilma var, bullet-time'da nesnel olarak zamanda yavaslama yok, algi olarak hizlanma var, en azindan ben böyle oldugunu düsnüyorum, sonucta bullet-time'a girmis bir karakter daha hizli haraket etmiyor. bkz: May Payne
Sadece etrafini daha hizli algiliyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2018 16:39
Nayırrr, şimdi bullet time aslında gerçekte yok mu :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2018 14:55
Efsane bir seri,sohbet az daha uzun olsa sanki çokmu bayar ? ama 2 nizin esprili konuşmanız izlettiriyor devam abi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Fiziktir Git #02 / Bullet Time gerçek olabilir mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×