FM 2018, FIFA 18 ve Total War Warhammer 2, Vodiu kütüphanesine eklendi

FM 2018, FIFA 18 ve Total War Warhammer 2, Vodiu kütüphanesine eklendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.09.2017 - 12:31
Voidu'ya yeni oyunlar eklendi

FM 2018

Her yıl büyük bir merakla beklenen, piyasaya sürüldüğü andan itibaren oyuncuların ve oyun camiasının dilinden düşmeyen bir oyun olan, Football Manager, 2018 versiyonu ile geri döndü! FM 2018 Voidu’da ön siparişe açıldı!

Football Manager 2018’de 600.000’in üzerinde gerçek oyuncu, dünyanın en büyük spor kulüpleri sizleri bekliyor! Oyuncularla yaptığınız sözleşmeler, hangi futbolcuları transfer edeceğiniz, hatta elinizde olan bütçeyi nasıl yöneteceğiniz artık tamamen sizin elinizde. Bu özellikler sayesinde şimdiye kadar piyasaya çıkan, en gerçekçi futbol menajerliği oyununa hazır olun.

FM 2018’de takım içerisindeki futbolcuların psikolojik ve duygusal etmenleri de artık önemli. Yani, takıma aldığınız ya da yedek kulübesinde bıraktığınız futbolcular, takım içerisinde var olan uyumu etkileyecek. FM 2018 bu yılda, her zaman olduğu gibi büyük bir ses getireceğe benziyor. Football Manager 2018 Voidu’da ön siparişe özel 119 TL yerine 85 TL! 

FIFA 18

PC ortamında futbol denilince akla gelen ilk marka FIFA serisi. Her geçen yıl kendini daha fazla geliştiren FIFA, FIFA 18 ile PC futbol dünyasına yepyeni bir soluk getirecekmiş gibi görünüyor. Bu oyunda gerek grafikler, gerekse oynanış oldukça değişmiş durumda. Frostbite motorundan güç alan FIFA 18, gerçek ile sanal dünya arasındaki ince çizgiyi adeta kaldırıyor. Real Player Motion Technology sayesinde oyuncuların verdiği tepkiler ve oyuncu kişiliği yepyeni bir seviyeye çıkıyor.

FIFA 18 bu sene de bizleri yeniden ekran başına kilitleyecekmiş gibi göünüyor. 

TOTAL WAR: WARHAMMER II

Son dönemde strateji denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Total War, Warhammer II ile aramıza geri döndü! Warhammer 40K evreninde geçen inanılmaz ve gerçekçi savaşlar bu oyunda sizleri bekliyor. Büyük taktiksel strateji gerektiren savaşlarda binlerce güçlü asker ve lejyonları yönetecek, düşmanlarının üzerine korkunç yaratıkları, ateş üfleyen ejderhaları sal.

Total War: Warhammer II inanılmaz büyüklükte bir strateji oyunudur. Kendine özgü hissettiğiniz fraksiyonlardan birini seçerek bu karanlık ama heyecan verici yolda kendin nasıl istiyorsan o şekilde ilerleyebileceksin. Bu oyunla yüzlerce saatlik bir oyun keyfi sizleri bekliyor! 

Basın Bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 03:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2017 17:06
total war warhammer evreni warhammer 40k da geçmiyo ayri zaman ve evrenler düzeltiniz lütfen
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×