FM 2018 oyunu Playstore üzerinde büyük bir indirime girdi

Furkan Güler
Furkan Güler 18.06.2018 - 15:04
Oyunu hala almamış oyuncular için sevindirici haber.

Video oyun dünyasının en detaylı futbol menajerlik simülasyonu olan Football Manager serisi, ülkemizde büyük bir kesime hitap ediyor. Bunu fırsat bilen Playstore ekibi ise serinin son oyunu olan Football Manager 2018'i Dünya Kupası şerefine büyük bir indirime soktu. Oyunun standart olan 120 TL'lik fiyatını 39 TL'ye indiren Playstore'un bu indirimini eğer oyunu almak istiyor ve hala almamışsanız kaçırmayın. Her sene kendi içerisinde yeni özellikler ile oyuncuların karşısına çıkan Football Manager serisi, dünya genelinde kendi niş kitlesi sayesinde her oyununda başarıya ulaşabiliyor.

Playstore'da FM 2018 kampanyası

Ayrıca Football Manager 2018 indirimi dışında bu seriyi sevenler için güzel bir ekstraya daha imza atılmış. Playstore'dan Football Manager 2018 alana Football Manager Touch 2018 versiyonu da bedava olarak veriliyor. Yani menejerlik kariyerinize bu sayede ara vermeden, farklı kulvarlarda da olsa devam edebiliyorsunuz da diyebiliriz.

Tüm bu indirimlerin yanında Playstore'dan, Türk yapımı bir MMORPG olan İstanbul Kıyamet Vakti için satılan içerikleri de ucuz bir şekilde satın alabileceğinizi belirtelim.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 03:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.06.2018 07:18
voidu da 37 lira, steamde 40 lira playstore da 39 lira kaçırmayın yani. birinden alın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
FM 2018 oyunu Playstore üzerinde büyük bir indirime girdi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×