FM14 oyunu açtı, kendini Messi'yi bitirmeye adadı

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 23.11.2013 - 20:15
Bir acayip deney
Perkinator isimli Reddit kullanıcısı bir FM 2014 seansında Messi'nin üst üste 12 Ballon D'Or alışını gördükten sonra kafayı kırıp yaptığı bir deneyin sonuçlarını bugün oyuncularla paylaştı. "Destroying Messi (Messi'yi Yoketmek)" isminde bir teknik direktör yaratıp Barça'nın başına geçen Perkinator önce Messi'yi özel, ayağa kalkmasını bile gerektirmeyen bir antrenman programına alıyor. Ardından hiçbir şekilde maç oynama şansı vermiyor. Messi ve bazı takım arkadaşları tepki gösterse de böyle devam ediyor. İşin ilginci Messi'siz ilk sezonu kazanıyor, Messi'nin de o sene aldığı tek dakikalar milli takımda oluyor. Yardımcı teknik direktör Messi'nin geriye doğru adımlar attığını, yeteneğini kaybettiğini söyleseler de Perkinator acımadan bu rejime devam ediyor. Sonuç? Messi 29 yaşında, yarım yıldızlık bir rating, 300 bin paund değer biçilmiş bir oyuncu olrak futbolu bırakıyor. Ballon D'Or ödülleri? Üst üste 12 kere Cristiano Ronaldo'ya gidiyor. Perkinator'den korkulur vallahi!

FM14 oyunu açtı, kendini Messi'yi bitirmeye adadı
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 12:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
FM14 oyunu açtı, kendini Messi'yi bitirmeye adadı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×