''Focke-Wulf'' Serisi Savaşa Katılıyor

''Focke-Wulf'' Serisi Savaşa Katılıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 19.12.2013 - 13:58
Yeni uçaklar, yeni haritalar ve yeni başarımlar ile World of Warplanes 1.1 güncellemesi huzurlarınızda
Wargaming bugün, kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü uçak savaşı MMO’su World of Warplanes’in 1.1 güncellemesini duyurdu. Oyuna 14 yeni savaş uçağı, iki savaş meydanı, yeni destansı ve aşamalı (tier-based) başarımları kapsayan önemli yeni içerikler eklendi.
 
World of Warplanes’in Uluslararası Operasyonlar Direktörü Vlad Belozerov: ‘’Bu güncelleme, oyuncu deneyimini artırmak ve daha da eğlenceli kılabilmek için uçaklar arasındaki dengeyi biraz daha gerçekçi yapabilmek içindi.’’ dedi ve sözlerine şöyle devam etti:  ‘’Ayrıca, oyuncuların yeni Alman savaş uçakları serisini deneyecek olması da bizi çok heyecanlandırıyor.’’

''Focke-Wulf'' Serisi Savaşa Katılıyor
Alman teknik ağacına eklenen yeni savaş uçağı dalı, genel dengesi, manevra kabiliyeti ve savaş performansı ile bilinen dokuz adet Focke-Wulf avcı uçağı ile takviye edildi. Bu güncelleme ile oyun aynı zamanda Rus Curtiss P-40, M-105, İngiliz Miles M. 20, Amerikan Grumman XF4U-1 ve Alman Messerschmitt Me. 209V adlı 5 yeni 5. kademe premium uçak ile zenginleştirildi.
 
''Focke-Wulf'' Serisi Savaşa Katılıyor
Yeni güncelleme, Adriyatik ve Kale adındaki iki yeni haritayı, yeni başarımları, gelişmiş ayarların olduğu geniş listeyi, aynı zamanda joystick ve fare kontrollerinde önemli değişiklikleri, fizik ve denge sistemi değişikliklerini ve genel hata düzeltmelerini içeriyor.

- Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 19:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×