Foo Fighters konserinde beklenmedik bir şarkı

Foo Fighters konserinde beklenmedik bir şarkı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 21.08.2017 - 15:05
Kasten trollük mü yoksa Dave Grhol cidden parçayı seviyor mu?
Japonya'da devam eden Summer Sonic Festival, her türden grup ve sanatçıyı ağırlıyor. İçinde Foo Fighters gibi köklü rock grupları bulunurken Rick Astley gibi 1980'lere damgasını vurmuş önemli sanatçılar da sahneye çıkıyor. Foo Fighters'dan Dave Grhol ve Rick Astley, Summer Sonic Festival'de karşılaşmayı ve düet yapmayı planlamıyordu. Fakat bu gerçek oldu.

Foo Fighters, kendine ait bölümün bitmesine yakın Rick Astley'i sahnesine ağırladı. Aniden ortaya çıkan Rick, beklenmedik bir şekilde enerji doluydu ve bu Dave'in gözlerinden kolayca okunabiliyordu. Beraber çalmak için 80'lerin popüler parçası olan "Never Gonna Give You Up"ı düet olarak söylediler. Konsere para verenler ise hem harika bir birleşimi görürken, bir nevi "RickRoll"lenmek için para vermiş oldular."Tanışalı iki dakika oldu!" diye belirten Dave, sadece arkada ritme yardımcı oldu. Rick Astley'in enerjisi de göründüğü gibi yerindeydi. Foo Fighters, bu yıl sonuna doğru yeni bir albüm çıkarmayı planlıyor. Olayları takip etmek için Foo Fighters'ın resmi Twitter hesabını takip edebilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 18:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×