Football Manager 2009 duyuru videosu bu akşam Youtube üzerinden yayınlanacak

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Football Manager 2009 duyuru videosu bu akşam Youtube üzerinden yayınlanacak
Sports Interactive ve SEGA Europe Ltd., bu akşam YouTube’da gösterime girecek olan videolarla Football Manager™ serisinin yepyeni özelliklerini açıklayacaklar. Videolar, PC ve Apple Macintosh için Football Manager™ 2009 ve Sony PSP için Football Manager™ Handheld 2009 oyunlarının en yeni özelliklerini gösterirken, önümüzdeki aylarda bloglar, günlükler ve haber hikayeleri yoluyla diğer özellikler de teker teker duyurulacak. Her iki oyunun da çıkış tarihleri yine bu akşam açıklanacak.


“Oyunlarımızın en can alıcı özelliklerini göstermek için video kullanmak en iyi yol, YouTube ise bunun için seçebileceğimiz en iyi yerdi,” diyor Sports Interactive Stüdyo Müdürü Miles Jacobson. “Hayranlarımızı, özellikle devrim yaratacak yeni özelliklerle ve bunların yanı sıra önceki oyunlarımızın bazı kısımlarında gerçekleştirdiğimiz geliştirmelerle şaşırtmayı umuyoruz.”


Football Manager™ 2009 ve Football Manager™ Handheld 2009’un yeni özellik duyurularına, Çarşamba akşamı (3 Eylül) www.youtube.co.uk/sigames adresinden erişebilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 06:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Football Manager 2009 duyuru videosu bu akşam Youtube üzerinden yayınlanacak

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×