Football Manager 2011 duyuruldu, ilk video geldi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.08.2010 - 12:14
Bu sezon, öncekilerden çok daha zor geçecek
Sports Interactive, yeni menajerlik oyunu Football Manager 2011'i duyurdu. Yapım, bu yıl başından önce PC ve Mac platformları için raflarda olacak. Ayrıca ekip, PSP için de bir oyun geliştiriyor ve bunun da bu yıl sonuna kadar çıkması bekleniyor.

Football Manager 2011 duyuruldu, ilk video geldi
Football Manager 2011'de daha gelişmiş oynanış, daha iyi maç motoru, görseller, yeni animasyonlar, daha detaylı transfer sistemi ve daha fazlası bulunacak. Bir de video yayımlandı. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 14:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Football Manager 2011 duyuruldu, ilk video geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×