Football Manager 2011'in demosu çıktı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.10.2010 - 14:09
Yeni menajerler aranıyor
Bülten

Sezonun İlk Devresini Oyun Çıkmadan Oynayın!

Sports Interactive ve SEGA® Europe Ltd. bugün Football Manager™ 2011’in ücretsiz demosunun PC ve Apple Mac için www.footballmanager.com/demo adresinden indirilebileceğini duyurdu. Demo çilek ve vanilya versiyonlarına sahip ve her ikisi de 2010/2011 sezonunun ilk devresini içeriyor. Demoda kaydedilen oyunlar asıl oyunda da kullanılabilecek ve menajerler 5 Kasım’da çıkacak olan oyunda kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Football Manager 2011'in demosu çıktı
Demonun çilek versiyonu dünyanın en büyük liglerinde başlama imkanı veriyor ve oyuncuların bir çok ülkeden takımlara karşı şanslarını denemelerini sağlıyor. Demoda bulunan diller ve ligler şunlar.

Oyun içi diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Danca, Felemenkçe, İsveççe, Norveççe, Çekçe, Lehçe
Başlangıç ligleri: İngiltere, İskoçya, Fransa, İspanya, Portekiz, İtalya, Norveç, Danimarka, İsveç, Brezilya, Arjantin, Şili

Demonun vanilya versiyonu, indirilecek dosyanın büyüklüğünü azaltmak için yalnızca İngiltere ve İskoçya liglerini içeriyor.

Diller: Sadece İngilizce
Başlangıç ligleri: İngiltere, İskoçya

Demoyu indirmek için www.footballmanager.com/demo adresindeki talimatları uygulayabilirsiniz.

 
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 05:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Football Manager 2011'in demosu çıktı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×