Football Manager 2021'in yeni özellikleri duyuruldu

Özgür Deveci
Özgür Deveci 20.10.2020 - 12:36
Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanacak Football Manager 2021'in yeni özellikleri detaylandırıldı.

Geliştirici Sports Interactive ve yayıncı SEGA, spor oyunu Football Manager 2021'in yeni özelliklerini duyurdu. Eklenen yeni özellikler ve iyileştirmeler ile birlikte oyun, gerçeğe yakın yönetim deneyimleri sunacak. Buna ek olarak oyuncunun yönetsel becerilerini geliştirmek ve kulübünün başarı çıtasını yükseltmek için yeni araçlarda oyuna eklendi.

Oyun ilk olarak 24 Kasım'da Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PC için piyasaya çıkacak. Oyun Xbox konsollarına Aralık ayında çapraz kayıt özelliğiyle birlikte gelecek. Football Manager 2021'i Steam ve Epic Games mağazalarından %10 indirimle birlikte 224,10 TL fiyat etiketiyle ön sipariş verebilirsiniz.

Football Manager 2021'in yeni özellikleri duyuruldu

Football Manager 2021, 24 Kasım'da piyasaya çıkacak

Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanacak Football Manager 2021'in yeni özellikleri detaylandırıldı.

Etkileşim

Başkalarının sözlerinizin etkisini hissetmesine, yenilenmiş etkileşim sistemi aracılığıyla ne tür bir yönetici olduğunuzu bilmesine izin verin. Kendinizi yepyeni hareketlerle daha önce hiç olmadığı gibi ifade edin. Çeşitlendirilmiş konuşmalarla amacınızı net bir şekilde anlatın ve basın toplantılarında, takım toplantılarında veya ofisinizde iletişim kurmanın yeni yollarından faydalanın.

Maç Günü

Artık her fikstür, serinin en iyi üç boyutlu maç simülasyonu, aydınlatma ve grafik iyileştirmeleriyle gerçek bir gösteri gibi hissettiriyor. Yeni maç sonu deneyimi sizi her zamankinden daha fazla aksiyona yaklaştırıyor ve SciSports ile birlikte xG'nin (gol beklentisi) tanıtımı, eksiksiz futbol gerçekçiliğini yeni seviyelere taşıyor.

Oyuncu/Personel Alımı

Gözlem ağınızı güçlendirin ve yepyeni transfer toplantılarıyla transfer niyetinizi gösterin. Hem sonraki hamleleriniz hem de kulübün uzun vadeli transfer stratejisi için gözlemci ekibinizle aynı sayfada olun. İlk defa, bir oyuncunun kulübünüze transfer olması için temsilcisiyle doğrudan iletişime geçerek gerçek futbol dünyasında büyük anlaşmaların çoğunun nasıl yapıldığını da deneyimleyeceksiniz.

Sezon Sonu

Daha önce hiç olmadığı gibi başarınızın tadını çıkarın. Yepyeni bir sezon incelemesi deneyimi, sahada ve saha dışında en iyi anları seçerken, gösterişli zaferlerden alınmış özetler ile medyanın ilgisini çekecek, güzel anlar yaşayacaksınız.  Başarılarınız için çok çalıştınız ve şimdi onlardan daha önce hiç olmadığı kadar keyif alacaksınız.

Son olarak oyuna eklenen yeni özelliklerin tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 06:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 02:41
Geliştirilmiş maç motoru yokmuş, alınmaz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Football Manager 2021'in yeni özellikleri duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×