Football Manager 2022, çıkar çıkmaz Xbox Game Pass'e dâhil olacak

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 9.09.2021 - 18:10
Football Manager 2022'nin çıkış tarihi 9 Kasım 2021 olarak açıklanırken, sürpriz bir Xbox Game Pass duyurusu da gelmiş bulunuyor.

Zaman zaman SEGA ile birlikte gündeme gelen Microsoft tarafı, anlaşmalara devam ediyor gibi gözüküyor. Football Manager 2022'nin resmî çıkış tarihi 9 Kasım 2021 olarak açıklanırken; oyunun, Xbox ve PC versiyonunun da ilk günden Xbox Game Pass'te yer alacağı açıklanmış bulunuyor. Ayrıca oyun, Türkçe dil desteğine sahip bir şekilde çıkacak.

Football Manager 2022, çıkar çıkmaz Xbox Game Pass'e dâhil olacak

Oyunun standart versiyonu, Xbox Game Pass PC'ye eklenirken; konsol tarafındaki Game Pass'e ise, Football Manager 2022 Xbox Edition eklenecek. Futbol oyunlarında menajerlik dediğimizde aklımıza gelen ilk oyunlardan bir tanesi ve neredeyse rakipsiz bir durumda olan Football Manager serisi, oyunculara gerçekçi bir futbol kulübü yönetme deneyimi sunuyor. Steam'de 299 TL'den ön siparişe açılmış olan yapım, çıkar çıkmaz Xbox Game Pass'e dâhil olacak.

Football Manager 2022, çıkar çıkmaz Xbox Game Pass'e dâhil olacak

Ayrıca oyunun xCloud kütüphanesine de dâhil olacağını açıklayan Xbox tarafı, xCloud'un betada olduğu 22 ülkede (İçlerinde Türkiye yok) oynanabileceğinden de bahsetmiş. Yapılmış olan duyurunun devamında, oyunun Xbox Play Anywhere teknolojisini (Xbox konsolunuz ile Windows 10 bilgisayarınız arasında aynı Xbox profili üzerinden ilerlemenizi sorunsuz bir şekilde aktarmanızı sağlıyor) destekleyeceği de belirtilmiş.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 07:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Football Manager 2022, çıkar çıkmaz Xbox Game Pass'e dâhil olacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×