For Honor bu hafta sonu boyunca ücretsiz oynanabilir olacak

For Honor bu hafta sonu boyunca ücretsiz oynanabilir olacak

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 3.05.2018 - 13:46
Denemesi bedava

Ubisoft'un üçüncü şahıs aksiyon oyunu For Honor bugünden itibaren pazar gününe kadar ücretsiz olacak. Çıktığı günlerde oyuncuların ilgisi oldukça yüksek olsa da, zaman içinde oyuncuların For Honor'a olan ilgisi oldukça azalmış, oyunu anlık oynayan oyuncu sayısında, belirgin bir düşüş yaşanmıştı.

Ubisoft For Honor'a oyuncu arayışında

Oyunun ücretsiz sürümünü indiren oyuncular, PvP ve PvE serverlara erişebilecekler. Oyuncular, For Honor'da bulunan 18 karakteri de hafta sonu etkinliği kapsamında ücretsiz olarak deneyebilecekler. Eğer oyunu deneyip, memnun kalırsanız, ayın 9'una kadar geçerli olacak indirimlerden de yararlanabilirsiniz. For Honor'un Starter Edition'u yüzde 33, Standart ve Gold Editionlar ise yüzde 75 indirim ile satılıyor.

Çıkış günlerinde yaşanan bağlantı problemleri, düzgün çalışmayan eşleştirme sistemi ve mikro ödemeler, For Honor oyuncularının canını oldukça sıkmıştı. E3 2015'te yapılan duyuru ile birlikte oyun severlerin oldukça beğenisini ve ilgisini toplayan For Honor'ın oyuncuların beklentilerini çok da karşılayabildiği söylenemez. Oyunun savaş mekaniği genel olarak sevilse de oynanış süresinin oldukça kısıtlı olması, ve online maçların kısa sürede ilgi çekiciliğini kaybetmesi, oyuncuların For Honor'ı terk etmelerine neden oldu.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 00:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2018 02:28
Bence bedava yapmaları gerek :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2018 23:52
hafta sonu boyunca dediğin 2 gün değilmi indirene kadar 7 gün geçer
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2018 21:13
Bedava olması gerek bence :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×