For Honor'a birinci yıla özel devasa güncelleme

For Honor'a birinci yıla özel devasa güncelleme

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 26.01.2018 - 15:19
Oyun güncellemeden sonra ilgi çekici bir hale gelecek.

For Honor, önümüzdeki ay birinci yılını dolduracak. Çıkışı ile tartışma konusu haline gelen ve bu süreçte çok sayıda oyuncu kaybeden oyun, eklediği karakterler ve yeni sezonları ile oyunu geliştirmeyi başarmıştı. Şimdi ise oyunun birinci yılına özel olarak dev bir güncelleme geliyor. Aynı zamanda oyunun beşinci sezonu olacak olan birinci yıl güncellemesinin adı Age of Wolves olacak.

For Honor'a birinci yıla özel devasa güncelleme

Dedicated Servers: Aralık ayında yapılan testlerden sonra beşinci sezon ile Dedicated Server'lar oyuna ekleniyor.

Büyük Hero güncellemesi: Kensei, Conqueror, Highlander, Berserker ve Nobushi, oynanış bakımından büyük değişiklikler yaşayacak. Bunun sebebi de oyunda şu anki karakterler arasındaki dengeyi korumak. Kensei ve Conqueror yeni hareketler ve animasyonlara sahip olurken, Highlander, Berserker ve Nobushi için denge çalışmaları yapılacak.

Quality of Life Güncellemesi: Beşinci sezon aynı zamanda XP boost sistemi, 4 v 4 Ranked modu, yeni level sınırı ve ekipman geliştirme sistemi getirecek.

Antrenman: Oyuncuların karakterler üzerindeki hakimiyetini arttırmak amaçlı olarak yeni bir antrenman sistemi oyuna ekleniyor.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 22:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2018 19:36
Hayatimda oynadigim en zevkli oyunlardan.. Oyun zor beceremeyen herkes basmış negatif.. o yorumlara bakim oynamayan oyuncular için kaybolmuş bir incidir... Das Vaalt
Naru61
Naru61 29.01.2018 07:17
Katılıyorum.Eksiklikleri var ama gömülecek kadar değil.
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2018 14:40
Oyun dengesizlikten oynanmıyordu, her çıkarılan yeni karakter ya da buff yiyen karakter bir anda en iyi karakter oluyor, belli açıkları ve aynı taktikleri yaparak, çoğu kez de tuş spamlayarak oyun kazanıyorlardı, oyunun server ve diğer micro ödemeleri görmezden geliyorum...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2018 21:55
Dedicated Server ancak gelmiş tebrikler ! Millet o olmadığı için oyunu oynayamaktan vazgeçti.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Luke Skywalker
Luke Skywalker 28.01.2018 13:37
Bu oyunu merakla bekliyordum, beta da oldukça eğlenceliydi ancak çok kötü eleştiriler yüzünden almadım, oynayan kalmaz diye, umarım R6S gibi düzelir bu oyun da.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×