For Honor'ın göğüs ellemeli animasyonu değiştirildi

For Honor'ın göğüs ellemeli animasyonu değiştirildi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 20.12.2017 - 14:02
Tartışma yaratan animasyon oyundan kaldırıldı

For Honor'ın geçtiğimiz haftalarda Valkyrie karakteri için yeni bir bitirici animasyonu eklemişti. Bu animasyonda Valkyrie rakibini tamamen darmadağın ettikten sonra bir yıldırım darbesi ile yere seriyordu. Tabi ki durum buraya gelmeden önce rakip karakter "yanlışlıkla" Valkyrie'nin göğüslerine dokunmakta. Bu yüzden de bazı oyuncuların şikayeti üzerine Ubisoft devreye girdi ve animasyonu devre dışı bıraktı.

For Honor'ın göğüs ellemeli animasyonu değiştirildi

Sonrasında ise animasyon değiştirilerek, rakibin Valkyrie'nin göğüslerine dokunduğu yer yerine bir Valkyrie 'nin kalkanı yerleştirildi. Şimdi ise oyuncular, bu sansürün gereksiz olduğunu söyleyerek Ubisoft'a şikayet etmekte. Ubisoft'un rahat etmek için böyle bir yol izlediğini belirten For Honor oyuncuları, bu durumdan rahatsız. Game Informer'a konu hakkında konuşan Ubisoft ise yanlış bitirici animasyonunun yüklendiğini, bu yüzden de bir kaç saat sonra kaldırıldığını belirtti. Valkyrie'nin bu animasyonunu satın alan oyuncuların ödedikleri ücretler de aynı zamanda iade edildi. Tabi şimdi de ortada sansür yüzünden şikayetçi olan oyuncular var. Bakalım Ubisoft, şikayetçi oyuncular için nasıl bir yol izleyecek.

Eski hali:

Yeni hali ise:

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 10:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2017 13:40
bazen kudurasım geliyor VIYU VIYU VIYU
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2017 20:08
Rtük sen misin?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.12.2017 17:26
Animasyonun ismi no touching zaten gayette mantijli bi animasyon valkyrie kadin bir savasci ve erkek savasci goguslerine dogru dusuncede adamin cinsel organina tekma atiyor. Bu animasyonda hersey dogal ama diger animasyonda kalkanina dustu diye tekme atiyor buda animasyonun ismi ile alakasiz...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.12.2017 00:03
Madem öyle kadın da adamın cinsel organına tekme atmasın. Eşitlik istiyorum!
MK Okuru
MK Okuru 21.12.2017 12:12
olay budur. bıktım şu kadınların gereksiz feministliklerinden ya. illa bi bir şeyi sansürletecekler illa bir şeyi sildirecekler. siz bize tekme atarken kaslı kaslı adamlar görürken iyi güzel fizikli bi kadın çıksın piyasaya anında fişleniyoruz abicim bu nedir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.12.2017 10:32
Yanlış animasyon mu? O animasyonu ne diye yapmışlar kı ne tür fanteziniz var?..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×