For Honor'ın oyuncu sayısındaki artış, Ubisoft'u memnun etti

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 13.10.2018 - 11:03
For Honor topluluğunu çoğalttı

For Honor'un 15 milyon oyuncu sayısına ulaştığı açıklandı. Yeni içeriklerle ve etkinliklerle Ubisoft'un sürekli canlı tuttuğu çevrim içi odaklı aksiyon oyunu For Honor, önemli bir oyuncu sayısına ulaştı. Ubisoft For Honor'un bu başarısı ile ilgili bir de yazı yayınladı. Yazıda Fon Honor topluluğuna teşekkür edilirken, Ubisoft'un oyunu desteklemeye devam edeceğinin altı çizildi.

For Honor'ın oyuncu sayısı ne kadar?

Aslında çıkış döneminde Ubisoft, For Honor'dan çok da beklediğini bulamamıştı. Çıkış yıllarının ardından Fonor Honor oyuncu kitlesinin bir bölümü kaybetmişti. Ancak daha oyunun ücretsiz olarak verilmesiyle birlikte, For Honor'un oyuncu kitlesi de artmaya başladı. Ubisoft sürekli olarak içerik olarak oyunu canlı tutmayı başardı. Sonuçta For Honor 15 milyonluk oyuncu sayısına ulaşmayı başardı.

Destansı mücadelelerin yaşandığı For Honor’da, tek oyunculu oyun modunun yanında, aynı zamanda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çok oyunculu modlar da yer alıyor. Her biri kendine özgü silahları ve oyun tarzı bulunan farklı ülkelerin savaşçılarıyla oynayabileceğimiz For Honor'a ücretsiz güncellemeler ve yeni etkinlikler de duyurulmaya devam ediyor.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 07:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.10.2018 21:26
İki defa ücretsiz oldu bir zahmet olsun artık oyun sürekli de güncelleniyor ilk zamanlar ki kanser olma durumları var ama iyice azaldı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.10.2018 04:23
Herkez bu oyunu kimse oynamıyo zannediyo ama bayağı oynayan var bu arada oyunun ana platformu konsollar bilgisayar değil benim tuşa basmamla oyun bulmam bir oluyo
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.10.2018 21:30
Oyunların güzel
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.10.2018 14:44
Ben çıktığı gündenberi oynuyorum oyun gerçekten çok gelişti hep updateliyolar ama arada bi kanser edebiliyo spamlenen hareketlerle
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.10.2018 14:09
şu oyunla ilgili herhangi bir haberin altında hep ''hala oynayan var mı?'' yorumu oldu. Azalarak bitsin o halde
Kalan Karakter : 300 Gönder
For Honor'ın oyuncu sayısındaki artış, Ubisoft'u memnun etti

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×