For Honor'ın yeni karakterleri için iki teaser yayınlandı

Hürcan Köse
Hürcan Köse 3.05.2017 - 13:18
Shinobi ve Centurion çok can yakacak
For Honor'ın ikinci sezonu Shadow & Might'ın getirdiği en büyük yeniliklerin başında, oyuna eklenecek olan iki yeni karakter geliyor. Shinobi ve Centurion adlı iki karakter birbirlerinden çok farklı ve takımlarına yararlı özelliklere sahip.

16 Mayıs'ta başlayacak olan 2. sezonda eğer bir Season Pass sahibiyseniz iki karakteri de hemen deneyebileceksiniz. Ancak standart sürüm sahibiyseniz yeni karakterleri kullanabilmek için 23 Mayıs'ı beklemeniz gerekiyor.

Centuron, Şövalye özellikleri taşıyan ve yakından ciddi hasar verebilen, taktiksel bir karakter. Shinobi ise adından da anlaşılacağı üzere gizliliği ön planda tutan bir ninja.

Yeni karakterlere ek olarak ikinci sezonda yeni haritalar, eşyalar, kostümler ve daha birçok içerik ile karşılaşacağız. For Honor'ın iki yeni karakteri için yayınlanan videoları aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2021 08:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.05.2017 09:18
Oyunu batılılar yapıyor tamam ama doğudaki elit askeri sınıflara haksızlık yok mu sizce?Kalkıp fragmanında dünyanın en iyi askerleri diyip samurayları, haçlıları ve vikingleri gösteriyorsun peki demezler mi adama saracenler, moğol akıncıları, kölemenler, rajputlar, pers ölümsüzleri vs. nerede?
MK Okuru
MK Okuru 10.05.2017 12:24
Vikinglerin kökü türklerdir. Araştir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.05.2017 16:21
bi berserker sinematiği değil hiç havaya sokmadı bunlara da tanıtım fragmanı lazım
Kalan Karakter : 300 Gönder
For Honor'ın yeni karakterleri için iki teaser yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×