Fornite için yeni bir etkinlik geliyor

Fornite için yeni bir etkinlik geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 3.01.2018 - 13:34
Yeni etkinlikte Ajan 47 oluyoruz.

Fortnite ve Playerunknown's Battlegrounds ile sükse yapan Battle Royale oyunları şu anda video oyun dünyasının gündeminden düşmüyor. Oynaması ücretsiz olan ve neredeyse tüm platformlarda bulunan Fortnite, şu anda sadece Xbox One ve PC platformunda bulunan Playerunknown's Battlegrounds'un en büyük rakibi olmuş durumda. Bunu fırsat bilen geliştirici ekipler daha fazla oyuncu çekmek için oyunlarını devamlı güncel tutuyorlar. Şimdi ise Fornite'ın geliştiricisi olan Epic Games, oyun için yeni bir etkinlik duyurdu. Sneaky Silencer adını alan bu etkinlik adı altında oyuncular Fortnite'ı gizlilik öğelerini kullanarak oynayabilecek. Belirtilenlere göre oyunda yer alan tüm SMG ve normal tabanca türü silahlar susturuculu olacak. Ayrıca etkinlik zamanlarında Fortnite içerisinde yer alan tüm tuzakların kaldırılacağı söyleniyor.

Fornite için yeni bir etkinlik geliyor

Fortnite için gizlilik öğeleri içeren yeni bir etkinlik duyuruldu

Böylelikle oyunda adeta bir Metal Gear Solid karakteri gibi ilerlemek mümkün olacak. Ayrıca bu mod için oyuna gelecek olan özel bir silah da bulunuyor. Silenced Pistol adını alan silahın sadece hazine kutuları veya havadan düşen ekipman kutularından çıktığını belirtelim. Son olarak etkinliğin oyun 5 - 8 Ocak tarihleri arasında olacağının altını çizelim.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 04:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×